شانزدهمین نمایشگاه هفته پژوهش و فناوریهفته پژوهش و فناوري، هفته اي است كه فرصت مناسبي براي توجه و تمركز روي ابعاد مختلف امر پژوهش وفناوري در كشور فراهم مي آورد تا كليه ذي نفعان ضمن اطلاع از روندها و وضعيت موجود در كشور براي آينده، برنامه ريزي و اقدامات بهتر و مهم تري را در دستور كار خود قرار دهند. انتخاب و معرفي برگزيدگان حوزه پژوهش و فناوري و تجليل از آنها و همچنين ايجاد فرصت تعامل بين ذي نفعان اين حوزه به شيوه هاي مختلف نظير برگزاري نمايشگاه، فن بازار، همايش ملي، مصاحبه¬هاي مطبوعاتي و راديو تلويزيوني فضايي را در كشورايجاد و به آن دامن ميزند كه ضمن ارتقای شأن و جايگاه پژوهش و فناوري و فعالين در اين عرصه، بسترسازي مستحكمي را براي ادامه راه تقويت و توسعه پژوهش و فناوري كه ضامن پيشرفت واقعي كشور و ايجاد ثروت،رفاه و امنيت براي مردم است در ابعاد اجتماعي و فرهنگي فراهم نمايد.

این نمایشگاه فرصت مناسبی را در اختیار دانشگاهها، مؤسسات دانش بنیان، بنگاههای دارای واحد R&D، تولیدکنندگان، صنعتگران، تجار، بانکها و موسسات اعتباری و کلیه دست اندرکاران مرتبط با موضوع نمایشگاه قرار می دهد تا ضمن ارائه آخرین دستاوردهای علمی و فناوری با توانمندی ها و جدیدترین فناوری های داخلی آشنا، موجبات ارتقاء دانش فنی داخلی را فراهم و همزمان بازاریابی برای محصولات تولیدی و جلب سرمایه گذار را فراهم نمایند.

موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش جهت ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی خود در نمایشگاه هفته پژوهش شرکت می نماید. این نمایشگاه همزمان با هفته ملی پژوهش از تاریخ 23 تا 26 آذرماه 1394 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران بر پا می گردد. موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش با دعوت از پژوهشگران، صنعتگران، دانشگاهیان و کلیه علاقمندان برای بازدید از غرفه این موسسه، مقدم این عزیزان را گرامی میدارد.

جهت اطلاعات بیشتر به وبگاه زیر مراحعه فرمایید.
تاریخ ایجاد: یکشنبه 15 آذر 1394
آخرین بروز رسانی: یکشنبه 15 آذر 1394
تعداد بازدید: 2239

طراحي پرتال|طراحي پورتالطراحي پرتال (طراحي پورتال): آرانا نتورک